Konkurs na tradycyjną ozdobę choinkową - 2017 r.
02.11.2017 asystent 119

Muzeum Ziemi Krajeńskiej zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznym "Konkursie na tradycyjną ozdobę choinkową". Prace można zgłaszać do 12 grudnia 2017 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 grudnia roku o godzinie 12:00 w siedzibie muzeum.
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (poniżej).

Regulamin Konkursu na Tradycyjną Ozdobę Choinkową

I. Warunki uczestnictwa:
1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowany
2.Uczestnicy konkursu wykonują ozdobę choinkową z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów i technik np.: wyklejane z papieru, plecione ze słomy, klejone z wydmuszek, pazłotek, szyszek, piórek, szyte ze skrawków,
wykluczone jest użycie styropianowych modułów, technika decupage, malowanie na gotowych szklanych bombkach
3.Konkurs obejmuje trzy kategorie:
I Kategoria : Przedszkolaki i Uczniowie Szkół Podstawowych 1-3
II Kategoria: Uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjów
III Kategoria: Szkoły Średnie i Osoby Dorosłe

4. Każda praca musi być wykonana przez jednego autora (nie przyjmujemy prac zbiorowych), jeden autor może wykonać maksymalnie 3 prace.

5. Prace należy składać w Muzeum Ziemi Krajeńskiej (ulica Pocztowa 14 w Nakle Nad Notecią) do 12 grudnia 2017 r.

II Warunki przyjęcia prac:
Prace zgłoszone do konkursu muszą posiadać metryczki zawierające następujące dane:
- imię i nazwisko autora
- wiek
- numer telefonu
- adres umożliwiający kontakt z autorem

III Nagrody:
Jury konkursu wytypuje w każdej z kategorii wiekowych laureatów miejsc I – III i ewentualne wyróżnienia specjalne.
Lista laureatów zostanie ogłoszona 15 XII 2017 o godzinie 12.00 podczas uroczystego otwarcia wystawy pokonkursowej w siedzibie Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle.
Podczas ogłoszenia wyników konkursu podany zostanie termin odbioru prac.

Zastrzeżenia organizatora.

Muzeum zastrzega sobie zmianę terminu otwarcia wystawy, zainteresowani zostaną powiadomieni, jeśli nastąpi taka okoliczność.
Prace złożone na konkurs zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, w związku z tym nie będzie możliwości ich odbioru przed zakończeniem wystawy, o terminie odbioru powiadomimy podczas otwarcia.
Prace nieposiadające metryczek nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.

Uczestnicy akceptując postanowienia niniejszego regulaminu oświadczają, iż wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w zakresie koniecznym do przeprowadzenia Konkursu, ogłoszenia wyników i przyznania nagród.

Prace prosimy składać osobiście w siedzibie Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle Nad Notecią, ul. Pocztowa 14, lub wysyłać na adres:

Muzeum Ziemi Krajeńskiej
Ul. Pocztowa 14
89-100 Nakło nad Notecią

Pytania do organizatora można kierować telefonicznie: 52 386 08 64

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie.