Konkurs na tradycyjną ozdobę Wielkanocną
23.02.2018 asystent 1267

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie na tradycyjną ozdobę Wielkanocną. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci mieszkających na terenie Gminy Nakło. Uczestnicy wykonują maksymalnie dwie prace - do wyboru pisanka albo palma wielkanocna z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów. Wykluczone jest użycie styropianowych modułów, tworzyw sztucznych, techniki decupage.

Konkurs obejmuje dwie kategorie wiekowe: I Kategoria : Przedszkolaki i Uczniowie Szkół Podstawowych 1-3 i  II Kategoria: Uczniowie Szkół Podstawowych 4-7 i Gimnazjów.


Prace można składać do 26 marca 2018 r. do godziny 12:00. Natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 27 marca o godzinie 12:00.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (w załączniku).

Jednocześnie zachęcamy do udziału w warsztatach "Tradycyjna Wielkanoc - czyli rodzinne warsztaty plastyczne", podczas których przybliżymy tradycyjne metody zdobienia pisanek i wykonywania palm wielkanocnych. Więcej o warsztatach tutaj.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane